سود پرک

سود پرک اروند خرید و فروش مطمئن از ما

شرکت ما با فروش انواع سود پرک ماده شیمیایی پر اهمیت برای انواع صنایع مختلف است فعالیت می‌کند، که یکی از این سود‌ها سود پرک اروند است و البته با نام‌های مختلفی از جمله کاستیک سودا و یا سود سوز‌آور و حتی سود جامد پرک اروند شناخته شده است.

سود پرک اروند چیست؟

سود پرک که اصطلاحاً به آن هیدروکسید سدیم گفته می‌شود یک ماده شیمیایی فوق‌العاده فعال است که با ویژگی قلیایی و خورندگی شدید آن در آب به سود سوزآور نیز مشهور است.

سود پرک اروند
سود پرک اروند

اما سود پرک اروند چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

سود کاستیک سود پرک اروند مصارف صنعتی مختلف کاربرد دارد که برای نمونه مصرف آن در تولید کاغذ است.

استفاده‌های دیگر از سود پرک اروند در صنایع پتروشیمی است. و اما این نکته بسیار حائز اهمیت است که حدود هشت دهم نیاز پتروشیمی‌های کشور را سود پرک اروند تأمین می‌کند.

تولیدکنندگان سود پرک اروند به خوبی میدانند که متقاضی این محصول زیاد است، که در مقابل این تقاضای بسیار، تولید سود پرک با بالاترین کیفیت و بیشترین خلوص انجام میگیرد.

در ادامه به شاخصه‌های اصلی سود پرک مرغوب می‌پردازیم.

  • سود پرک مرغوب باید حداقل ۹۸ درصد غلظت داشته باشد و در آب حل شود.
  • قابلیت نگهداری به مدت طولانی جهت انبار شدن را داشته باشد.
  • از لحاظ بسته‌بندی لازم است کیسه‌های پلی‌اتیلن و غیرقابل جذب رطوبت را داشته باشد.

تولید‌کنندگان اصلی سود پرک اروند

با توجه به رقابتی بودن تولید سود سوزآور، تولید‌کنندگان اصلی سود پرک اروند را در تولید محصولی با کیفیت طبق خواسته‌های مشتریان وارد رقابتی چالشی نموده است.

تولید کننده سود پرک اروند
سود پرک اروند

این مورد برای مشتریان داخل و خارج از کشور بسیار مهم است که سود پرک را از بهترین تولید‌کنندگان اصلی سود پرک اروند خریداری کنند.

طبیعی است که در دیگر شهر‌های ایران سود پرک با کیفیت‌های مختلف، جهت مصارف خاص تولید می‌شود! اما برند اروند برای فعالان این حوزه بسیار شناخته شده است.

‌تولید‌کنندگان اصلی در اروند می‌دانند که باید محصولی با کیفیت جهانی تولید کنند و در پروسه تولید، بسته‌بندی و تحویل متفاوت از رقیبان خود عمل کنند.

به غیر از موارد اشاره شده تولید‌کنندگان اصلی سود پرک تولید می‌کنند باید بدانند، ظرفیت تولید در حجم‌های بالاتر جهت خرید عمده سود پرک اروند یک امتیاز محسوب می‌شود.

چون خریداران عمده و مشتریان سود پرک، تقاضای تولید و سفارش سود پرک در تناژ بالا را دارند!

قیمت صادراتی سود پرک در جنوب غرب کشور

در جنوب غربی ایران علاوه بر تولید محصولات پتروشیمی و پالایشگاهی سود پرک در مدل‌های مختلف و گرید‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شود.

اگر نگاه آماری به تولید محصولات شیمیایی در ایران بیندازیم جنوب و جنوب غربی ایران را می‌توان مهد تولید محصولات شیمیایی مادر دانست.

البته که در شهر‌های دیگر ایران در منطقه مختلف از شمال تا مرکز ایران کارخانه‌های تولید سود پرک وجود دارد که هرکدام نیاز بخشی از چرخه تولید را رفع می‌کنند.

حضور در جنوب غربی ایران برای تولید سود پرک و صادرات آن به کشور‌های دیگر مزیت‌های زیادی دارد.

قیمت سود پرک اروند
سود پرک اروند

به عنوان نمونه یکی از این مزیت‌ها دسترسی کوتاه‌تر و سریع‌تر و کم هزینه‌تر به بنادر دریایی و آب‌های آزاد می‌باشد.

کوتاهی فاصله تا بنادر و اسکله‌های بارگیری در قیمت صادراتی سود پرک در جنوب غرب کشور بسیار تأثیرگذار است!

زیرا می‌تواند هزینه نهایی سفارش عمده سود پرک اروند را کمتر کند و از طرفی برای خریداران خارجی و صادر‌کنندگان داخلی سود پرک زمان کمتری را در مسأله ارسال بار به همراه داشته باشد.

اگر در جمع‌بندی صحبت‌های خود بخواهیم به مهمترین موارد گفته شده اشاره کنیم قیمت سود در جنوب غربی ایران بسیار به صرفه و منطقی است.

چنانچه نیاز به تأمین و سفارش سود پرک جنوب غربی ایران و به خصوص سود پرک اروند را دارید، به شما پیشنهاد ارتباط و مذاکره با متخصصین فروش سود پرک را می‌دهیم.

به این دلیل که شرکت ما با سابقه طولانی و تجربیات بسیار در تولید و فروش سود پرک می‌تواند همراه و مشاور شما از ابتدا تا انتهای خرید سود پرک باشد.

به شما تضمین کیفیت و خرید مستقیم از کارخانه سود پرک اروند را می‌دهیم! برای اطلاعات بیشتر و مذاکرات مفصل‌تر در رابطه با اوضاع قیمت صادراتی سود پرک در جنوب غرب کشور، فقط کافیست از طریق راه‌های ارتباطی با شرکت ما ارتباط بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا