سود پرک

سود پرک ماهشهر را بصورت عمده خریداری کنید

سود پرک از جمله محصولات صنعتی مهم است، این محصول کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع کاغذ، داروسازی و سایر موارد دارد؛سود پرک به دلیل خاصیت و قدرت قلیایی بالایی که دارد توانسته است مورد توجه افراد متخصص واقع شود.

در این محتوا قصد داریم در ارتباط با سود پرک ماهشهر ، صادرات سود پرک بندر ماهشهر همچنین شهرت بندر ماهشهر در تولید سود پرک صحبت کنیم، تا انتهای محتوا همراه ما باشید.

سود پرک ماهشهر

این سود پرک در مجتمعی واقع در جنوب کشور ساخته می شود. درصد خلوص سود پرک ۹۹ می باشد که فرمول آن سدیم هیدروکسید است؛ سود پرک به دلیل فرمول ساختاریش به سادگی در آب حل خواهد شد.

در بندر ماهشهر سود پرک از سود مایعی که درصد خلوص آن ۵۰ درصد است ساخته می شود؛ از طرفی نصف آبی که در آن وجود دارد به وسیله دستگاه های هات پلیت و در مرحله بعد دستگاه خنک کننده تبخیر می شوند.

سود پرک بصورت یک ماده جامد و به شکل ورقه های نازک و به رنگ سفید تولید می شود درواقع این ماده جزو کاربردی ترین و مهم ترین مواد آزمایشگاهی در آزمایشگاه های شیمی است.

سود پرک ماهشهر
سود پرک ماهشهر

سود پرک را اگر با آب حل کنیم درون آب گرمای مناسبی را آزاد می کند در نتیجه این گرما مواد مختلفی می توانند شعله ور شوند و باعث آتش سوزی خواهند شد.

سود پرک کاربردهای بسیار زیادی دارد از جمله این موارد می توان به کاربرد سود پرک در تست های تشخیصی فلزها اشاره کنیم؛ از دیگر کاربردها می توان به خاصیت آن در تولید و برسی واکنش های شیمایی گوناگونی که در آزمایشگاه ها رخ می دهد اشاره کنیم.

صادرات سود پرک بندر ماهشهر

سود پرک ماهشهر از جمله محصولاتی است که سالانه به مقدار زیادی به سایر کشورها صادرات می شود در واقع سود پرک ماهشهر به دلیل اینکه با بهترین کیفیت ها و مرغوبیت عالی که دارد توانسته است طرفداران و مشتری های زیادی را علاوه بر سرتاسر کشور در خارج از کشور نیز دارد.

بسته های سود پرک ماهشهر به شکل کیسه یا بسته های ۲۵ کیلویی خاص می باشد که ، خیلی عالی می تواند از سود درون آن حفاظت کند.

صادرات سود پرک بندر ماهشهر
سود پرک ماهشهر

از طرفی اگر بخواهیم این سود پرک را صادرات کنیم یا بصورت سفارش های خاص ارسال کنیم باید سود پرک را بصورت پالت و با تسمه کشی کردن ارائه داده می شوند.

این شکل از بسته بندی به این خاطر است که، هنگامی که افراد بخواهند آن را تخلیه کنند و یا بارگیری کنند، روند کاری با سرعت بیشتری و همجنین راحت تر صورت گیرد.

پس  اگر قصد خرید سود پرک را برای سفارشات خصوصی و یا صادرات به سایر کشورها را دارید می توانید این سود پرک را به شکل بسته بندی پالت شده و منحصربه فرد خریداری کنید و به قسمت مورد نظر ارسال کنید؛ برای خرید این محصول می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

شهرت بندر ماهشهر در تولید سود پرک

شما اگر به بازارهای فروش و صنایع پتروشیمی مختلف مراجعه کنید، شاهد انواعی از سودهای پرک خواهید بود.

در بین انواع متخلف سود پرک، سود پرک ماهشهر به دلیل مرغوبیت عالی که دارد جزو باکیفیت ترین نوع های سود پرک شناسایی شده است.

بندر ماهشهر به دلیل اینکه سالانه به میزان انبوهی سود پرک ۹۸ تا ۹۹درصد توانسته است جزو بزرگ ترین سازنده های سود پرک در سرتاسر کشور باشد و بتواند میزان بسیار زیادی از نیاز کشور به سود پرک را تامین کند.

از سود پرک بندر ماهشهر در صنعت های مختلفی مانند تولید شکلات و یا لبنیات با کیفیت و سایر مواد خوراکی استفاده می شود.

شهرت بندر ماهشهر در تولید سود پرک
سود پرک ماهشهر

علاوه بر مواد خوراکی در ساخت مواد آرایشی، دارویی، بهداشتی و سایر موارد نیز کاربرد بسیار زیادی دارد.

 از دیگر صنایعی که در ساخت آن ها از سود پرک استفاده می کنیم می توان با باتری سازی، پتروشیمی و نساجی غیره اشاره کنیم.

علاوه بر کاربردهای گفته شده در مورد سود پرک ماهشهر این سود، کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد.

شما می توانید برای خرید این محصول به شرکت آکام آفرینان روشن که همواره محصولات مرغوب و با کیفیت ارائه می دهد مراجعه کنید و سفارشات خود را ثبت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا