سود پرک

لیست قیمت سود پرک به صورت آنلاین

سود پرک از جمله مواد مهم در صنعت پتروشیمی و دیگر صنایع است که کاربردهای فروانی در زندگی روزانه مردم دارد.

از دیگر نام های این محصول می توان به سدیم هیدروکسید و کاستیک سودا و سایر موارد اشاره کنیم که برای تمامی افراد بسیار آشنا است.

در ادامه این محتوا قصد داریم که درمورد لیست قیمت سود پرک در سال های اخیر و گذشته توضیح هاتی دهیم تا بیشتر با این محصول آشنا شوید.

لیست قیمت سود پرک

این ماده یکی از مواد مهم صنعتی است که به رنگ سفید و ورقه های نازک است، این ماده همچنین یک ماده بی بو است که در دمای معمولی اتاق واکنش ناپذیر است و خنثی می باشد.

لیست قیمت سود پرک مانند هر محصولی تاثیر عوامل مختلفی است که این عوامل باعث کاهش و یا افزایش قیمت این محصول می شود.

از عوامل مهم و تاثیر گذار بر روی لیست قیمت سود پر‌ک، درصد خلوص این ماده است؛ درواقع هرچه میزان خلوص این ماده بیشتر باشد و از مواد معدنی و نمک کمتری برخوردار باشد این ماده کیفیت بیشتر و درصد خلوص  بالاتری دارد.

از جمله سود های پرک با کیفیت می توان به سود پرک ۹۸ درصد اشاره کنیم که دارای مرغوبیت عالی و قیمت بیشتری نیز است.

لیست قیمت سود پرک
لیست قیمت سود پرک

از طرفی بسته بندی و حمل و نقل می تواند از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول باشد، امروزه معمولا سود پرک به شکل بسته های ۲۵ کیلو گرمی به دست مشتریان و متقاضیان می رسد.

البته نکته مهمی که در رابطه با این محصول وجود دارد، نوع و کیفیت بسته ها و کیسه ها می باشد که اگر از جنس مرغوبی نباشد از کیفیت محصول کاسته می شود، در نتیجه لیست قیمت سود پرک نیز کاسته می شود.

قیمت سود پرک ۹۸ درصد

همانطور که گفته شد هرچه درصد خلوص سود پرک بیشتر باشد، لیست قیمت سود پرک نیز افزایش می یابد.

از جمله ویژگی هایی که نشان دهنده یک سود پرک مرغوب است و درنتیجه دارای قیمت بالاتری است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یک سود پرک مرغوب دارای رنگ سفید می باشد از طرفی اگر رنگ این محصول تیره و کدر باشد کیفیت خوبی ندارد.

اگر این ماده مرغوب باشد، دارای ورقه های نازک و کوچک است ولی درصورت نامرغوب بودن دارای ورقه بزرگ است و کیفیت پایینی دارد.

قیمت سود پرک ۹۸ درصد
لیست قیمت سود پرک

از دیگر عوامل نشان دهنده یک سود پرک مرغوب می  توان به ویژگی واکنش پذیری این ماده اشاره کنیم، اگر این ماده مرغوب باشد هنگامی که در تماس با آب باشد به سرعت واکنش می دهد و مقدار زیادی گرما آزاد می شود که می تواند حتی آتش زا باشد، درصورتی که به آرامی واکنش دهد نامرغوب می باشد.

تمامی عوامل بالا که گفته شد روی قیمت این محصول تاثیر مستقیم دارد و باعث افزایش یا کاهش لیست قیمت سود پرک خواهد شد.

لیست قیمت سود پرک ایران در سالهای قبل

همه محصولات و کالاهای موجود در بازار طی گذر سال ها دچار تغییراتی در قیمت خواهند شد که این تغییر قیمت اکثرا افزایشی است، در این بین لیست قیمت سود پرک ایران نیز از این قاعده جدا نیست و دارای افزایش ها و کاهش هایی بوده است.

در سال های اخیر قیمت سود پرک در ایران بین ۳۶۰۰ تا ۴۲۰۰ تومان بوده است که این قیمت تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گرفته است.

همانطور که تا اینجا فهمیدید، یکسری از عوامل متعدد بر روی این قیمت تاثیر گذار بودند که از جمله می توان به: کیفیت، درصد خلوص، بسته بندی، حمل و نقل و …. اشاره کرد.

لیست قیمت سود پرک ایران در سالهای قبل
لیست قیمت سود پرک

اما آخرین موردی که بر روی لیست قیمت سود پرک تاثیر داشته است، شرکت تولید کننده این محصول بوده است؛ اگر شرکت تولید کننده این محصول، شرکت معتبر و دارای برندی باشد قیمت محصول نیز افزایش می یابد.

پس اگر شما نیز به دنبال خرید این محصول با قیمت مناسب هستید پیشنهاد میکنم حتما به سایت و شرکت آکام آفرینان روشن که همواره محصولات مرغوب وباکیفیت ارائه می دهد مراجعه کنید و این محصول را خریداری کنید.

برای ثبت سفارشات و خرید محصول مورد نظر می توانید به مشاوران و پشتیبانان ما مراجعه کنید و این محصول را دریافت کنید‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا