سود پرک

نمایندگی سود پرک صادراتی در کشور

سود پرک از مواد صنعتی بسیار عالی و مهم می باشد که در صنایع پتروشیمی کاربردهای فراوانی دارد. برای دریافت نمایندگی سود پرک با شرکت ما در ارتباط باشید.

از دیگر نام های آشنای این ماده می توان به هیدروکسید سدیم،  کاستیک سودا، سود سوز آور و سایر موارد اشاره کنیم.

این ماده در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که می توان به: کاغذ سازی ، رنگ آمیزی الیاف  تولید داروهای پزشکی ، شوینده ها و …. اشاره کرد که در تمام این موارد بسیار کاربردی و نهم است.

نمایندگی سود پرک

سود پرک دارای نمایندگی های زیادی در زمینه فروش و تولید در سرتاسر کشور می باشد که شما می توانید با مراجعه به یکی از این نمایندگی ها، میزان مورد نیاز سود پرک را خریداری کنید.

نمایندگی های این محصول باید هنگام بسته بندی، این ماده را درون بسته و یا کیسه های با کیفیت و مرغوب قرار داد تا از میزان کیفیت سود پرک کاسته نشود و بصورت با کیفیت به دست خریدار برسد.

در نمایندگی های معتبر و خوش نام،ویژگی های سود پرک مرغوبی که تولید می کنند بدین شکل است که : به شکل ورقه های نازک و کوچک می باشد که این نوع مرغوب و با کیفیتش است؛ درصورتی که سود پرک به شکل ورقه های بزرگ باشد نوع نامرغوب آن می باشد که باید هنگام خرید آن توجه فراوانی شود.

نمایندگی سود پرک
نمایندگی سود پرک

سود پرک یا هیدروکسید سدیم ماده ای جامد است که به رنگ سفید می باشد البته این ماده شکل های پودر، پولک و مایع نیز تولید می شود؛ این ماده بی بو می باشد و یک ماده قلیایی است.

این ماده  در دمای معمولی اتاق خنثی می باشد و واکنش پذیری ندارد ولی، هنگامی که درون آب قرار می گیرید با آب واکنش می دهد و گرمای زیادی را آزاد می کند.

 به دلیل داشتن خاصیت قلیایی بالایی ۱۳ که دارد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای کنترل میزان اسیدی بودن آب باشد و در بسیاری از موارد در خنثی سازی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

شرایط اخذ نمایندگی فروش سود پرک

اخذ نمایندگی فروش این محصول همانند سایر محصولات نیازمند یکسری از شرایط و فعالیت ها می باشد، از جمله این موارد می توان به:

 داشتن سابقه در زمینه فروش محصولات، تحصیلات و علم لازم در رابطه با حوزه فروش محصول، سرمایه، ارتباطات لازم با سایر مکان های تولیدی محصول و سایر موارد که در صورت داشتن این ویژگی ها می توانید جزو نمایندگی سود پرک باشید.

شرایط اخذ نمایندگی فروش سود پرک
نمایندگی سود پرک

در واقع شما هنگامی که به نمایندگی های فروش این محصول مراجعه کنید، این نمایندگی ها ارتباطات مستقیمی با شرکت ها و کارخانه های تولیدی سود پرک دارند در نتیجه هیچ گونه واسطه ای در بین آن ها نخواهد بود و افراد با اطمینان کامل می توانند این محصول را خریداری کنند.

سود پرک دارای کاربردهای فراوانی است که می توان به بیشترین کاربرد آن یعنی، ساخت مواد شوینده و بهداشتی اشاره کنیم.

از طرفی از این محصول برای ساخت انواعی از داروهای پزشکی ضدانعقادی و از بین برنده کلسترول استفاده می شود.

تفاوت قیمت نمایندگی سود پرک با کارخانه

قیمت سود پرک در نمایندگی های فروش آن نسبت به کارخانه ها و محل تولید متفاوت و کمی بیشتر است که عوامل بسیار زیادی بر روی قیمت آن تاثیر گذارند.

یکی‌ از موارد تاثیر گذار بر روی  قیمت این محصول، درصد خلوص آن می باشد.

 عامل مهم دیگری که بر روی قیمت نمایندگی سود پرک تاثیر دارد، شرکت و برند تولید کننده آن است؛ درواقع اگر شرکت  تولید کننده معتبر باشد، سود تولیدی نیز مرغوب تر و دارای قیمت بالاتری است.

تفاوت قیمت نمایندگی سود پرک با کارخانه
نمایندگی سود پرک

معمولا هنگامی که یک برند معتبر باشد محصولات تولیدی آن نیز از قیمت بالاتری برخوردارند و مشتریان و متقاضیان مخصوص به خود را دارند.

از طرفی هزینه های حمل و نقل، بسته بندی و سایر موارد بر روی قیمت تمام شده این محصول در نمایندگی سود پرک تاثیرگذار است و باعث افزایش قیمت این محصول خواهد شد.

اگر قصد خرید این محصول را دارد پیشنهاد می‌ کنم که به شرکت آکام آفرینان که یکی از نمایندگی های معتبر در زمینه فروش سود پرک می باشد مراجعه کنید تا این محصول مرغوب را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا