سود پرک

سود پرک شاهرود – استعلام قیمت آنلاین

یکی از مواد صنعتی مهم که شالوده بسیاری از تولیدات صنعت پتروشیمی می باشد، سود پرک است.

این ماده به دلیل خاصیت قلیایی که دارد در ساخت و تولید بسیاری از مواد نقش دارد همچنین برای شناسایی فلزات در تست های تشخیصی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

سود پرک یک جامعه سفید رنگ است که به شکل های مختلف دیگری مانند: مایع ، پولک ،پودر و سایر موارد نیز به فروش می رسد.

در ادامه شما را با ویژگی ها، قیمت ، یکی از شهرهای تولید کننده این محصول آشنا خواهیم کرد.

سود پرک شاهرود

سود پرک دارای کاربردهای فراوانی در زندگی روزمره می باشد به طوری که می توان ردپای آن را در جای جای زندگی مشاهده کنیم.

سود پرک شاهرود به دلیل اینکه کاربرد فراوانی دارد و دارای ویژگی های خاصی است ، دانستن قیمت آن هم بسیار مهم و کاربردی می باشد‌.

سود پرک شاهرود
سود پرک شاهرود

قیمت  این ماده همانند دیگرمحصولات وابسته به یکسری عوامل است که تمامی این عوامل در قیمت تمام شده محصول موثر و مهم هستند؛از مواردی که در قیمت سود پرک شاهرود تاثیرگذار است، کیفیت سود پرک می باشد.

کیفیت از فاکتورهای مهم  تاثیر گذاری بر قیمت سود پرک است بطوریکه هرچه مقدار مواد معدنی و نمک کمتر باشد، این ماده نیز از کیفیت بیشتری برخوردار است و مرغوب تر می باشد، سود پرک شاهرود ، با درصد خلوص ۹۸ درصد دارای قیمت بالایی است.

شما می توانید با درنظر گرفتن این عوامل، هنگام خرید این محصول دچار اشتباه نشوید.

تولیدی سود پرک در شاهرود

تولیدی سود پرک در شاهرود جزو بهترین تولید کنندگان این ماده می باشد که با عرضه محصولات مرغوب و با کیفیت به دست مشتریان توانسته است روز به روز بر میزان فروش خود بیافزاید.

از جمله ویژگی های سود پرک شاهرود مرغوب می توان موارد زیر را نام برد:

 سفید رنگ است برخلاف شکل های نامرغوبی که کدر و خاکستری  و تیره رنگ هستند، تکه های آن ریز و به شکل ورقه های نازک است درصورتی که نوع بی کیفیت آن به صورت ورقه های بزرگ و درشت است.

تولیدی سود پرک در شاهرود
سود پرک شاهرود

سود پرکی که توسط  شاهرود به فروش می رسد کاملا خشک و بدون هرگونه رطوبی است که باعث کاهش کیفیت آن شود.

 تولیدی شاهرود، سود را در بسته های مرغوب و با کیفیت بسته بندی می کند تا از کیفیت محصول کم نشود و با کیفیت عالی به دست خریداران آن برسد.

حجم سفارشات شاهرود برای سود پرک

حجم سفارش های سود پرک شاهرود در این شهر رو به افزایش بود است درواقع به دلیل اینکه روز به روز کاربردهای این ماده افزایش یافته است میزان مصرف آن نیز بیشتر شده است.

از سود پرک در موارد بسیار زیادی استفاده می شود که یکی از آن ها، تولید کاغذ و شفافیت آن می باشد همچنین برای رنگ آمیزی الیاف های مصنوعی از این ماده بهره می برند.

از این ماده برای سولفورزدایی چاه های نفتی که حفر شده اند نیز استفاده می شود، جالب است که بدانید این ماده به دلیل خاصیت از بین برندگی‌ چربی ها می تواند یک گزینه عالی برای پاک سازی سطوح باشد .

حجم سفارشات شاهرود برای سود پرک
سود پرک شاهرود

از دیگر ویژگی های این ماده می توان به خاصیت قلیایی آن اشاره کرد که باعث شده است در ساخت بسیاری از مواد شوینده مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از شرکت های خوش نام و معتبر در زمینه فروش سود پرک ، شرکت آکام آفرینان روشن می باشد که توانسته است با تولید محصولات مرغوب و با کیفیت رضایت مشتریان را بدست بیاورد.

شما می توانید با مراجعه به این مرکز فروش، به میزان دلخواه از این سود پرک شاهرود خریداری کنید.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. چه جالب شد نمی دونستم که تو شهر خودمون (شاهرود) هم کارخونه سود پرک هست. از اطلاعاتی که دادید تشکر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا